Головна » 2015 » Грудень » 28 » Кубок голови Борівської РДА з міні-футболу.
19:11
Кубок голови Борівської РДА з міні-футболу.

27 грудня 2015 року на базі Борівського ФОКу відбувся останній футбольний турнір 2015 року «Новорічний кубок» з міні-футболу на призи голови Борівської районної державної адміністрації. Боротьбу за головний приз вели 7 команд.
     «Олімпієць» с. Першотравневе
     Як і очікувалося, фаворити в обличчі Трактора, Прогреса без проблем подолали груповий етап, вигравши всі свої матчі. Також до півфіналів пройшли команди, які зайняли другі місця в своїх групах. В групі 2 це «Динамо», яке переграло «Олімпієць» з рахунком 3:0, а ось у групі 1 боротьба за 2 місце розгорнулася відразу між 3 командами, яку лише в останньому матчі за рахунок перемоги над Осколом вибороли гравці команди Прогрес-2 (2:1).
     У першому півфіналі зустрілися Трактор і Динамо. Долю матчу і кому дістанеться путівка до фіналу вирішив єдиний гол А. Дорошенка, як результат Трактор іде далі.
     У другому півфіналі перша команда Прогресу легко розібралася зі своїм найближчим резервом Прогрес-2.
     Драматичним видався матч за 3 місце, уже після першого тайму Прогрес-2 вів з рахунком 2:0, але утримати перемогу так і не вдалося. В другій 10 хвилинці командними зусиллями Динамо не лише відіграло два м’ячі, а і вирвало перемогу, забивши на останніх хвилинах. В підсумку 2:3 на користь Динамо і третє місце в «Новорічному кубку».
     В фінальному матчі зустрілися Трактор та Прогрес, суперники виявилися гідними один одного. При рівній боротьбі за рахунок кращої реалізації гольових моментів перемогу із загальним рахунком 1:4 здобули футболісти команди Прогрес.
     Отже, призові місця розподілилися таким чином:
     І – «Прогрес» с. Ізюмське
     ІІ – «Трактор» с. Підлиман
     ІІІ – «Динамо» смт. Борова
     Також було визначено кращих гравців у категоріях:
     «Кращий воротар» – Антон Таратасюк («Прогрес» с. Ізюмське).
     «Кращий бомбардир» – Сергій Мизюк (8 м’ячів, «Прогрес» с. Ізюмське).
     «Найшвидший гол турніру» – Євген Швидич (гол на 18 секунді, «Аматор» смт. Борова).

Категорія: НОВИНИ | Переглядів: 250 | Додав: Админ | Рейтинг: 5.0/1