Головна » 2016 » Липень » 4 » Кубок Молодість.
19:43
Кубок Молодість.

З метою популяризації та розвитку футболу, пропаганди здорового способу життя, залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності футболістів 25 червня 2016 року за сприяння ініціативної групи - Ю. Ханейчука, М. Синицького, А. Печеного у селі Шийківка у рамках турніру присвяченого Дню Молоді в Україні «Кубок Молодість» відбулися змагання з міні-футболу серед аматорських команд с. Шийківка.

Участь у змаганнях взяли 3 команди: Шийківка-1, Шийківка-2 та запрошена команда з с. Чернещина.

Після жеребкування почалась боротьба за призові місця. Незважаючи на спеку команди показали видовищну спортивну гру.

В першій грі зустрілися команда Шийківка-1 та команда Чернещина. Вже в дебюті матчу гості зуміли відкрити рахунок – голом відзначився Ст. Робейко. Та господарі не знітилися і під кінець першого тайму зуміли зрівняти рахунок, гол до свого активу записав О. Синицький. Може б матч і завершився з нічийним результатом, але за дві хвилини до фінального свистка, завдяки спільним зусиллям Х. Степаненко і Ю. Ханейчука команді Шийківка-1 вдалося забити другий м’яч і здобути перемогу в матчі. Шийківка-1 2 : 1 Чернещина

В другій грі команда Чернешина розгромно поступилася команді Шийківка-2, голом відзначився С. Коваленко; по два голи забили М. Синицький та В. Шепілов, також автогол на рахунку Вл. Грабара (команда Чернещина). Чернещина 0 : 6 Шийківка-2

В останньому матчі між Шийківка-2 та Шийківка-1 вирішувалося: хто буде сьогодні переможцем. Команді Шийківка-2 для перемоги в турнірі вистачало навіть нічиєї, про що свідчила і її гра в першому таймі, команда повністю віддала ініціативу і просто захищалася. У другому таймі команда Шийківка-1 кинула всі сили в атаку за що і поплатилася пропустивши два голи. Відзначилися С. Коваленко та М. Синицький. До завершення матчу Шийківкі-1 вдалося відіграти, один м’яч забила Х. Степаненко, але цього виявилося замало. Команда Шийківка-2 святкувала перемогу в матчі та в турнірі загалом. Шийківка-2 2 : 1 Шийківка-1

І місце – Шийківка-2

ІІ місце – Шийківка-1

ІІІ місце – Чернещина

Команда переможців та призери змагань були нагороджені грамотами. Дипломами «Кращий гравець» та «Кращий воротар» нагороджено гравця команди Шийківка-2 – Станіслава Коваленка. «Кращий бомбардир» гравця команди Шийківка-2Миколу Синицького.

Всі учасники змагань залишилися задоволеними, адже метою спорту є не лише змагання, а й покращення самопочуття, підняття здорового духу, отримання морального задоволення, прагнення до удосконалення своєї майстерності та покращення навичок.

Схожий матеріал: Спорт об'єднав цілу вулицю.

Категорія: СПОРТ | Переглядів: 277 | Додав: Админ | Рейтинг: 5.0/1