Головна » 2013 » Листопад » 10 » Осінні турніри.
19:57
Осінні турніри.

2 листопада відбувся турнір з міні-футболу «Золота осінь» серед юнаків 7-8 класів та дівчат 7-9 класів – вихованців Борівської дитячо-юнацької спортивної школи. Організатором турніру виступила Борівська ДЮСШ за підтримки Відділу освіти Борівської РДА та Сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Змагання серед дівчат проходили в спортивній залі Борівської ЗОШ №1. У них взяло участь 9 команд, які були розподілені на дві підгрупи. Команди, які зайняли в підгрупах другі місця, в півфіналі грали за 3-4 місце, а команди, які зайняли в підгрупах перші місця, в фіналі боролися за 1-2 місце.

У півфіналі команда дівчат Першотравневої ЗОШ (тренер-викладач Лукомський С.П.) перемогла команду Шийківської ЗОШ (тренер-викладач Присухін С.В.) з рахунком 3:0 та посіла ІІІ місце. У фіналі команда дівчат Ізюмської ЗОШ (тренер-викладач Мизюк П.А.) перемогла команду Богуславської ЗОШ (тренер-викладач Ісаєв Ю.П.) з рахунком 3:1 і стала переможцем турніру.

Загалом в турнірі «Золота осінь» взяло участь 142 вихованці.

2 листопада відбувся І тур районного турніру з настільного тенісу, який проходив під патронатом народного депутата України В. Остапчука. Учасниками змагань були юнаки і дівчата 8-11 класів загальноосвітніх начальних закладів.

У змаганнях серед дівчат брало участь 11 команд, ІІІ місце посіла Білоцерковець Валерія (Новоплатонівська ЗОШ, вчитель ф/к – Любий Ю.), ІІ місце – Степаненко Христина (Шийківська ЗОШ, вчитель ф/к – Присухін С.В.), І місце здобула Захар’їна Анастасія (Ізюмська ЗОШ, вчитель ф/к -  Мизюк П.А.).

Всі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами й подарунками (футболками та тенісними ракетками). Загалом у змаганнях взяло участь 43 учасники.

Матеріал: Трудова слава

Категорія: СПОРТ | Переглядів: 338 | Додав: Админ | Рейтинг: 5.0/2