Головна » 2015 » Січень » 30 » Регіональний турнір з міні-футболу.
00:08
Регіональний турнір з міні-футболу.

У січні 2015 року, вже вкотре, у Ківшарівці пройшов регіональний турнір з міні-футболу серед дівочих команд 1996-2000 року народження.

У турнірі взяли участь 5 команд: «Житлобуд» (Харківське УФК), «Куп’янчанка» (м.Куп’янськ), «Слав’янка» (м.Слов’янськ), «Фортуна» (смт Шевченкове) та наша збірна команда Борівської ДЮСШ «Атлет».

У першій зустрічі наша команда перемогла суперниць зі Слов’янська з рахунком 2:1. Голи на рахунку Яни Савченко та Христини Степаненко. У другому протистоянні наші дівчатка після того, як Олена Лисенко забила гол у ворота шевченківців, здобули мінімальну перемогу 1:0.

У третій зустрічі наших спортсменок спіткала невдача. У грі з дуже досвідченою командою Харківського УФК ми отримали поразку з рахунком 0:5.

Перед останньою грою турніру у борівчанок та куп’янчанок була однакова кількість набраних очок, тому гра між ними вирішувала долю другого місця. Першими рахунок відкрили дівчатка «Атлета» (гол на рахунку Христини Степаненко), але наприкінці першого тайму спортсменки «Куп’янчанки» зрівняли рахунок. У другому таймі була низка невдалих виходів один-на-один та безліч ударів мимо воріт і все ж таки завдяки забитому м’ячу Оленою Лисенко, борівчани перемогли з рахунком 2:1.

Змагання завершилися і команди розподілилися в такому порядку: 5 місце – «Фортуна» (смт Шевченкове), 4 місце – «Слов`янка» (м. Слов`янськ), 3 місце - «Куп`янчанка», друге -  «Атлет» (смт Борова). Чемпіонами турніру стали футболістки «Житлобуд ІІ» (м.Харків).

Команди призери були нагороджені футбольними м’ячами, а переможець – кубком регіонального турніру. Кращі спортсменки в номінаціях були нагороджені пам’ятними призами. Кращим воротарем стала наша Альбіна Бірак.

Честь Борівського району на цих змаганнях відстоювали: Руслана Голик (капітан команди), Христина Степаненко, Олена Лисенко, Олеся Костарєва, Ксенія Дьякова, Яна Савченко, Каріна Макаренко, Альбіна Бірак.