Головна » 2016 » Квітень » 15 » Турнір 1000 команд.
14:24
Турнір 1000 команд.

1-3 квітня 2016 року у Харкові відбувся фінал найбільших у Європі дитячих змагань з міні-футболу «Турнір тисячі команд».
Це перший в Україні масштабний проект, спрямований на відродження масового дитячо-юнацького спорту. За час проведення турніру в ньому взяли участь близько 1 млн. школярів.
     У СК «Каразінський» за перемогу змагалися 17 команд хлопчиків та дівчаток у віці 10-12 років.
У напруженій і чесній боротьбі перемогу в турнірі здобула команда з Куп'янська (серед хлопчиків) та з Краснограда (серед дівчат). Друге місце вибороли хлопці з Краснограда і дівчатка з Борівського району. Третє місце посіла команда хлопчиків з Лозівського та дівчаток з Шевченківського району.
     Переможці «Турніру тисячі команд» 2016, окрім традиційних кубків, медалей, дипломів і призів отримали від організаторів ще один подарунок: під час літніх канікул переможці відправляться на екскурсії. Команди, що посіли третє місце, поїдуть до Львова, друге – до Варшави, а Чемпіони відправляться на батьківщину футболу – Лондон. У найближчих планах мецената зробити «Турнір тисячі команд» міжнародним.

Категорія: СПОРТ | Переглядів: 262 | Додав: Админ | Рейтинг: 5.0/1