Головна » 2017 » Серпень » 7 » Відбулися чергові ігри чемпіонату району з футболу.
22:13
Відбулися чергові ігри чемпіонату району з футболу.

29 липня 2017 року відбулася гра ІІІ туру чемпіонату Борівського району з футболу між командами Заоскілля та Прогрес.

На домашньому полі в с. Підвисоке Заоскілля приймало гостей з Ізюмського. З самого початку жодна з команд не поступалася лідерством, як результат, перший тайм закінчився з нічийним рахунком 2:2. Друга половина матчу не давала глядачам та гравцям нудьгувати - протистояння загострилося ще більше. В кінцевому результаті матч завершився з рахунком 4:2 на користь господарів поля команди Заоскілля. Голами в Прогресі відзначилися С. Реука та Ю. Савченко, в Заоскіллі - С. Китаєв, Є. Обушко, В. Абрамов (два м'ячі). Арбітр матчу - В. Мальований.

Однак, результати матчу між Заоскіллям та Прогресом було скасовано на засіданні Борівської районної федерації футболу через поданий протест командою Прогрес щодо порушення регламенту чемпіонату Борівського району - невідповідність даних щодо складу команди.

За порушення Положення змагань команді Заоскілля зараховано технічну поразку 0:3, а команді Прогрес - технічна перемога 3:0.

03 серпня 2017 року відбувся другий матч ІІІ туру між командами Динамо та Форестер першості Борівського району з футболу. Матч відбувався, вперше за декілька останніх років, на стадіоні «Колос» (смт. Борова).

З самого початку гра відбувалася технічно напружено. З перших хвилин перевага відчувалася за командою гостей і, як результат, перша половина матчу закінчилася з рахунком 0:2 на користь підлиманського Форестера. Після перерви динамівці пішли в наступ та змогли атакувати, забивши м’яч у ворота суперників, який і став їх єдиним здобутком в цій грі. Форестер же доповнив свій рахунок ще одним м’ячем. Результат мачту – 1:3. Голами в Форестері відзначилися А. Стрельник та дублем В. Бородавка, в Динамо – С. Цегельський. Арбітр матчу – М. Грабар.

В суботу, 5 серпня 2017 року, відбулася гра IV туру чемпіонату району. Господарі матчу - ізюмський Прогрес, приймали Олімпієць з Першотравневого. Дві сильні за складом команди зустрілися в доволі нелегкому протистоянні. Перший тайм гри не приніс результату жодній з команд (рахунок 0:0), а вже друга половина матчу дала свої результати. Рахунок відкрили прогресовці через 8 хвилин пісня початку, однак, олімпійці не дали змоги залишити себе переможеними. Кінцевий результат матчу Прогрес-Олімпієць – 1:2. Голами в Олімпійці відзначилися – М. Авраменко та В. Шаркунов , в Прогресі – А. Данилов. Арбітр матчу – В. Мальований.

Таким чином наразі турнірна таблиця чемпіонату Борівського району з футболу вигладає наступним чином.

Друга гра IV туру чемпіонату Борівського району з футболу між командами Форестер та Заоскілля відбудеться 10 серпня 2017 року на стадіоні с. Підлиман. Початок гри о 18:00.