Головна » 2013 » Жовтень » 21 » Змагання до дня фізкультури та спорту.
19:14
Змагання до дня фізкультури та спорту.
Змагання до Дня фізкультури  та спорту.

14 вересня 2013 року на спортивному майданчику Борівської ЗОШ №1 відбулися районні змагання з міні-футболу серед юнаків та дівчат 9-11 класів шкіл району, присвячені  Дню фізичної культури та спорту. Організовані  змагання були відділом освіти Борівської РДА за  підтримки сектору у справах молоді та спорту  райдержадміністрації.

Учасниками змагань з міні-футболу серед юнаків були школярі Вищесолоненської, Ізюмської, Першотравневої, Піско-Радьківської, Підлиманської, Гороховатської, Борівської  №1, Борівської №2  ЗОШ району. Команди розподілили на підгрупи, в яких грали за коловою системою. В загальному заліку ІІІ місце здобула команда Ізюмської ЗОШ (тренер-викладач П.А. Мизюк), ІІ місце - Першотравневої ЗОШ (тренер С.П. Лукомський), І місце посіла команда Борівської ЗОШ №1 (тренер В.А. Мизюк). Представляли команду, яка виборола перемогу, Дмитро Гунько, Олег Танчук, Євген Алєщенко, Олександр Шевцов, Олексій Шейко, Владислав Лещенко, Владислав Шокало, Владислав Куценко, воротар Владислав Карганов.

За перемогу в міні-футболі змагалися й команди дівчат: Піско-Радьківської, Ізюмської, Підлиманської, Шийківської, Вищесолоненської, Першотравневої, Борівської №1 загальноосвітніх шкіл і Чернещинського НВК. Юні учасниці змагань довели, що володіють шкіряним м’ячем не гірше від юнаків. Бронзовим призером змагань стала команда Борівської ЗОШ №1 (тренер-викладач В.А Мизюк), срібним - Першотравневої ЗОШ (тренер С.П.Лукомський), перемогу вибороли учениці Шийківської ЗОШ (вчитель фіз. культури С.В. Присухін). До складу команди-переможниці ввійшли: Христина Степаненко, Діана Хлібко, Настя Калюга, Настя Фалько, Карина Сосновик, Карина Печена, Юлія Горенко.

Всього в змаганнях, присвячених Дню фізичної культури та спорту, взяли участь 128 учнів шкіл району.  Кубки та грамоти  переможцям вручили головний спеціаліст сектору у справах сім`ї,  молоді та спорту Борівської РДА Валерій Малашик і головний спеціаліст  відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Василець.