Головна » 2016 » Вересень » 11 » Змагання з волейболу.
21:18
Змагання з волейболу.

10 вересня 2016 року на базі Борівського ФОКу відбулися районні спортивні змагання присвячені дню фізичної культури і спорту.

В змаганнях з волейболу серед жінок взяла участь команда «Вікторія» с. Шийківка, в складі якої грали Дарія Шишкіна, Карина Печена, Христина Степаненко, Катерина Ханейчук, Альбіна Бірак, Юлія Горенко, наставник команди Юрій Ханейчук.

Участь в змаганнях взяли також команда «Титан» (Борівська РДА) та «Атлет» (Борівська ЗОШ №1).

В першій зустрічі «Титану» та «Атлета» гра завершилася з рахунком 2:0 (25:18; 25:22).

Друга гра «Атлет» - «Вікторія» 0:2 (25:14; 25:18) на користь дівчат із с. Шийківка.

В третій та останній грі змагань між командами «Титан» та «Вікторія» вирішувалася доля команди-переможниці. Перша партія розпочалася складно для  команди «Вікторія», про що свідчив рахунок 2:10. Пристосувавшись до гри суперника та зменшивши кількість власних помилок відставання вдалося скоротити. Кінець першої партії видався дуже цікавим та видовищним, команда «Вікторія» підійшла до завершення з рахунком 19:23 не на свою користь, однак на останніх подачах м'яча їм вдалося не лише зрівняти рахунок 24:24, а і отримати перемогу в партії. Друга партія вже повністю проходила за сценарієм шийківських дівчат, що і дозволило їм перемогти з рахунком 0:2 (26:28; 14:25).