Головна » 2014 » Липень » 20

19 та 20 липня 2014 року відбулися ігри VІ туру Чемпіонату Борівського району з футболу сезону 2014 року.

Все розпочалося в суботу. Динамо приймало Оскіл. З перших хвилин матчу Оскіл перехопив ініціативу, створив декілька небезпечних гольових моментів. В кінці першого тайму після помилки захисників Осколу і кмітливості динамівського нападника рахунок в зустрічі було відкрито. Другий тайм команди провели за принципом одні не можуть, а інші не хочуть. Попереду в Оскола нічого не виходило, Динамо ж в свою чергу грало по рахунку. В підсумку гра так і завершилася мінімальною перемогою Динамо 1-0, гол забив Синицький Микола.

В іншому суботньому матчі Богуславка приймала Олімпієць. Перший тайм пройшов рівно, команди обмінялися голами і пішли на перерву за рахунку 1-1. Початок другого тайму став провальним для Олімпійця два пропущ ... Читати далі »

Категория: СПОРТ | Просмотров: 294 | Добавил: Админ | Дата: 20.07.2014 | Комментарии (0)

«Бій за врожай» - такий вислів можна часто почути під час жнивного періоду. А для працівників СТОВ «Шийківське» ці слова набули особливого значення. Вони дійсно билися за врожай, бо доводилося проводити жнива в досить складних ситуативних умовах. Не секрет, що на території Борівщини дислокувались військові формування, і щоб убезпечити себе, виставляли світло0шумові гранати, в тому числі й на полях, де дозрівали ранні зернові. Зараз, коли військових немає, ніхто точно не знає місцезнаходження таких «подарунків» і під час збирання врожаю, вони зриваються і хліборобам доводиться або гасити вогонь, або викликати МНС. Звичайно, все це затримувало процес збирання.

І все ж, не зважаючи на всі проблеми (у тому числі й погодні), хлібороби господарства прагнули провести нинішні жнива якнайшвидше. Тому працювали, як кажуть – від роси до роси. Бувал ... Читати далі »

Категория: НОВИНИ | Просмотров: 351 | Добавил: Админ | Дата: 20.07.2014 | Комментарии (0)