Головна » 2014 » Липень » 20 » Чемпіонат Борівського району з футболу.
17:32
Чемпіонат Борівського району з футболу.

19 та 20 липня 2014 року відбулися ігри VІ туру Чемпіонату Борівського району з футболу сезону 2014 року.

Все розпочалося в суботу. Динамо приймало Оскіл. З перших хвилин матчу Оскіл перехопив ініціативу, створив декілька небезпечних гольових моментів. В кінці першого тайму після помилки захисників Осколу і кмітливості динамівського нападника рахунок в зустрічі було відкрито. Другий тайм команди провели за принципом одні не можуть, а інші не хочуть. Попереду в Оскола нічого не виходило, Динамо ж в свою чергу грало по рахунку. В підсумку гра так і завершилася мінімальною перемогою Динамо 1-0, гол забив Синицький Микола.

В іншому суботньому матчі Богуславка приймала Олімпієць. Перший тайм пройшов рівно, команди обмінялися голами і пішли на перерву за рахунку 1-1. Початок другого тайму став провальним для Олімпійця два пропущених гола, не реалізований пенальті. Оговтатися команда змогла лише під кінець зустрічі, що призвело до подвійного взяття воріт суперника, як результат бойова нічия 3-3.

Завершенням туру став недільний матч за поточну першу сходинку в чемпіонаті, Sto&Er приймав Трактор. Виграючи по ходу зустрічі Трактор все ж таки поступився. Підсумковий результат 4-1.

Аналіз ігор: група "Спорт - це життя!" (vk.com/club71597138).

Категорія: СПОРТ | Переглядів: 294 | Додав: Админ | Рейтинг: 5.0/1