Головна » 2015 » Жовтень » 06

На початку жовтня в селі Шийківка поблизу сільського клубу за ініціативи та підтримки голови Борівської селищної ради Олександра Тертишного було встановлено новий дитячий майданчик, загальна вартість якого становить 28 тис. гривень.

Також за активної участі громадськості села було здійснено косметичний ремонт вже наявних дитячих гірок.

Категория: НОВИНИ | Просмотров: 300 | Добавил: Админ | Дата: 06.10.2015 | Комментарии (0)

3 жовтня 2015 року на футбольному полі Шийківської ЗОШ з нагоди Дня села Шийківка відбувся турнір з міні-футболу, в якому взяло участь 3 команди: ВЕТЕРАН, ІНТЕР та СТУДЕНТ.

Після жеребкування розпочалися бої за перемогу. В першій зустрічі між ІНТЕРОМ та СТУДЕНТАМИ гра йшла «в розвідку» і першого забитого голу в турнірі прийшлося чекати цілих півтори тайми. В підсумку гра завершилася з рахунком 3:1 на користь ІНТЕРА.

В другому матчі між СТУДЕНТАМИ та ВЕТЕРАНАМИ впевнено вели себе ВЕТЕРАНИ, які вже до 7 хвилини першого тайму вели в рахунку 0:2. Однак, СТУДЕНТИ змогли зібратися, навіть утримати певний час перевагу в рахунку, але ... Читати далі »

Категория: СПОРТ | Просмотров: 307 | Добавил: Админ | Дата: 06.10.2015 | Комментарии (0)