Головна » 2015 » Жовтень » 6 » Турнір з міні-футболу до Дня села.
20:59
Турнір з міні-футболу до Дня села.

3 жовтня 2015 року на футбольному полі Шийківської ЗОШ з нагоди Дня села Шийківка відбувся турнір з міні-футболу, в якому взяло участь 3 команди: ВЕТЕРАН, ІНТЕР та СТУДЕНТ.

Після жеребкування розпочалися бої за перемогу. В першій зустрічі між ІНТЕРОМ та СТУДЕНТАМИ гра йшла «в розвідку» і першого забитого голу в турнірі прийшлося чекати цілих півтори тайми. В підсумку гра завершилася з рахунком 3:1 на користь ІНТЕРА.

В другому матчі між СТУДЕНТАМИ та ВЕТЕРАНАМИ впевнено вели себе ВЕТЕРАНИ, які вже до 7 хвилини першого тайму вели в рахунку 0:2. Однак, СТУДЕНТИ змогли зібратися, навіть утримати певний час перевагу в рахунку, але перемогу так і не втримали – гра закінчилася з рахунком 6:6.

Остання гра вирішувала долю першого місця. Зустріч ВЕТЕРАНІВ та ІНТЕРА з самого початку була однозначною в результативності. Захопивши ініціативу з самого початку та зробивши гольовий запас в 3 м’ячі, команда ВЕТЕРАНІВ довела гру до переможного рахунку 12:8.